Elastyczność i kreatywność wyróżnia naszą usługę spośród szeregu innych. Organizujemy cateringi dla małych firm, osób podejmujących gości w ramach różnego rodzaju eventów, szkoleń, współpracy. Bierzemy pod uwagę specyfikę Twojej firmy, Twoje potrzeby i staramy się wyjść naprzeciw nawet najbardziej niestandardowym pomysłom.
Powiedz nam czego potrzebujesz, a wymyślimy jak to zrealizować.

biznesowe śniadanie

Spotkanie biznesowe przy śniadaniu zorganizowanym przez nas to sama przyjemność. Oferujemy sprawdzone śniadaniowe propozycje. Bierzemy pod uwagę nie tylko preferencje smakowe, ale też ewentualne nietolerancje czy zalecenia dietetyczne.

kawowy catering

Zorganizowanie przerwy kawowej z najlepszą kawą speciality i pysznymi, tradycyjnymi słodkościami u Ciebie w biurze nie stanowi dla nas problemu. Zmielimy najlepsze ziarna i zaparzymy kawę tuż przed wydarzeniem, by dostarczyć gorący, aromatyczny napar wysokiej jakości, o niepowtarzalnym smaku. Nasze ciasta przygotowujemy
z najlepszych składników, również w wersji bez cukru, glutenu,
czy nabiału, tak by każdy mógł cieszyć się słodyczą.

brunch biznesowy

Brunch dla Twoich kontrahentów w naszej kawiarni, czy też przerwa na drugie śniadanie w Twoim biurze - zależnie od preferencji możemy przygotować ofertę na miarę Twoich potrzeb. Przedłużone śniadanie z przerwą kawową i słodkościami to nasza specjalność!

lunch biznesowy

Potrzebujesz pysznego lunchu dla Twoich biznesowych gości w przerwie spotkania? Możesz na nas liczyć. Przygotujemy dla Ciebie smaczne propozycje. Mamy w ofercie dania zarówno mięsne
jak i wegańskie, czy wegetariańskie i z radością wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Pyszne pełnoziarniste wrapy w różnych wariantach, sycące zupy, sałatki, wytrawne tarty (quiche) czy domowe lemoniady, to tylko część naszych propozycji.

Nasze dotychczasowe realizacje, te mniejsze i większe, spotykają się z dużym entuzjazmem,
a nasz optymizm i nieszablonowe podejście pozwalają na kreatywne rozwiązania cateringowe.
Zapraszamy do kontaktu!

drugie śniadanie: kanapki i bajgle dla naszego Klienta

brunch dla partnerów biznesów Klienta zorganizowany w Wesołej

śniadanie w biurze Klienta

JAK UZYSKAĆ OFERTĘ?

Prosimy o kontakt mailowy, by przekazać Państwa oczekiwania. Z przyjemnością odpowie na nie nasz manager.

NA ILE PRZED?

Zamówienia na całe ciasta przyjmujemy min. 24 h wcześniej, żeby przygotować dla Państwa wybrane ciasto :)
Szczegóły większych zamówień najlepiej dopiąć na 2-14 dni przed planowanym wydarzeniem, w zależności od wielkości zamówienia.

PŁATNOŚĆ/ ODBIÓR?

Płatność przelewem na podstawie fv lub przez sklep online (zakładka ZAMÓW). Odbiór lub dostawa na miejsce zgodnie z ustaleniami.

Rakowicka 17, Kraków, tel. +48 513 932 810, e-mail: kontakt@wesolacafe.pl
GODZINY OTWARCIA: aktualne godziny otwarcia zawsze na facebooku: https://www.facebook.com/WesolaCafe